МАТРАЦИ ТА АКСЕСУАРИ

Ортопедичні матраци є найкращим профілактичним засобом для підтримки тонусу всього організму. 
Ортопедичний матрац здатний у декілька разів збільшувати цілющі властивості нічного сну.Ідеально повторюють контури тіла сплячого і забезпечують хребту фізіологічно правильне положення. 


Всі пружинні матраци мають спеціальний єврокаркас з матеріалу Spring Foam, який надає виробу жорсткість по периметру і збільшує термін його служби.


Спанбонд -це тканина, яка грає роль проміжного шару між наповнювачем та оббивкою. Вона є дуже міцною та щільною.Спанбонд є екологічно чистою та безпечною тканиною.

Синтепон -це синтетичне нетканне волокно. Він здатний утримувати тепло, є м`яким, об`ємним і пружнім.Синтепон -це екологічно чистий матеріал,і для людини є абсолютно нешкідливим.


М`який войлок -глопробивний натуральний матеріал, виготовлений шляхом переплетення і механічного безклеєвого пресування волокон.Ця технологія виготовлення робить матеріал дуже плотним, гнучким та м`яким.


"Pocket Spring"  це незалежний блок пружин, які в поєднанні з настилочними матеріалами забеспечують анатомічні та ортопедичні властивості матрацу. В цій конструкціїї кожна пружина, перед цим зжата на 20%, поміщується в окремий текстильний мішочок, який згодом з`єднюється з іншими. Завдяки цьому кожна пружина блоку функціонує незалежно від інших пружин, чим забеспечується висока еластичність матрацу і правильне розпреділення ваги тіла. В результаті цього, матрац ідеально повторює всі контури тіла, і людина відчуває максимальний комфорт.


Бавовняна вата -це натуральний матеріал, який являє слабо переплетені між собою волокна. Відпочинок на матрацах з використанням бавовняної вати -це запорука чудового самопочуття.


Шерстяна вата -це матеріал, який актуально підходить, як один з настилочних слоїв матрацу, отриманий з шерсті вівець. Вона здатна тримати в собі значну кількість теплого повітря, завдяки чому забеспечує комфортом та теплом в холодні сезони року. 


Піна Foam -це унікальний полімер, наділений високою пружністю та еластичністю. Вона на 90% складається з повітря, що надає максимальної комфортності та м`якості матеріалу. Це надається завдяки великій кількості відкритих отворів, які забеспечують постійний повітрообмін в матеріалі.


Жаккард -тканина, яка створюється по спеціальній технології переплетення ниток, яка надає можливість створювати на тканині малюнки без нанесення додаткових кольорів. Склад тканини є актуальним для використання саме у матрацах.Поєднання бавовни з синтетичними вкрапленнями робить тканину міцною та довговічною.Літом жаккард дарує прохолоду,а зимою зберігає тепло.

                  ФОТО-КАТАЛОГ-ЦІНА

                      МАТРАЦИ ТА АКСЕСУАРИ